| to Caterham-on-the-Hill | 3m |
| to Caterham-on-the-Hill | 4m |
| to Caterham-on-the-Hill | 11m |
| to Caterham-on-the-Hill | 27m |
| to Addington Village | 8m |
| to Addington Village | 15m |
| to Addington Village | 16m |
| to Addington Village | 21m |
to Caterham-on-the-Hill 3mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop T in 3 (three) minutes
to Caterham-on-the-Hill 4mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop T in 4 (four) minutes
to Caterham-on-the-Hill 11mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop T in 11 (eleven) minutes
to Caterham-on-the-Hill 27mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop T in 27 (twenty seven) minutes
to Addington Village 8mbus to Addington Village on 466 bus route anticipated at bus stop W in 8 (eight) minutes
to Addington Village 15mbus to Addington Village on 466 bus route anticipated at bus stop W in 15 (fifteen) minutes
to Addington Village 16mbus to Addington Village on 466 bus route anticipated at bus stop W in 16 (sixteen) minutes
to Addington Village 21mbus to Addington Village on 466 bus route anticipated at bus stop W in 21 (twenty one) minutes
buses 312, 466
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Old Coulsdon Or Old Lodge Lane |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5704 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5011 |
buses 166, 312, 405, 466, 60, N68
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | South Croydon |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5704 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5011 |
buses 166, 312, 405, 466, 60, N68
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5704 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5011 |