| to Caterham-on-the-Hill | 2m |
| to Caterham-on-the-Hill | 6m |
| to Caterham-on-the-Hill | 13m |
| to Caterham-on-the-Hill | 22m |
| to Addington Village | 10m |
| to Addington Village | 14m |
| to Addington Village | 17m |
| to Addington Village | 20m |
to Caterham-on-the-Hill 2mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop G in 2 (two) minutes
to Caterham-on-the-Hill 6mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop G in 6 (six) minutes
to Caterham-on-the-Hill 13mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop G in 13 (thirteen) minutes
to Caterham-on-the-Hill 22mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop G in 22 (twenty two) minutes
to Addington Village 10mbus to Addington Village on 466 bus route anticipated at bus stop D in 10 (ten) minutes
to Addington Village 14mbus to Addington Village on 466 bus route anticipated at bus stop D in 14 (fourteen) minutes
to Addington Village 17mbus to Addington Village on 466 bus route anticipated at bus stop D in 17 (seventeen) minutes
to Addington Village 20mbus to Addington Village on 466 bus route anticipated at bus stop D in 20 (twenty ) minutes
buses 312, 407, 466, 60, N68
| Direction | CompassPoint | NE |
| Direction | Towards | Croydon |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5704 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5011 |
buses 312, 359, 407, 412, 466, 60, N68
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Coulsdon, Kenley Or Sanderstead |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5704 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5011 |
buses 312, 359, 407, 412, 466, 60, N68
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5704 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5011 |