| to Caterham-on-the-Hill | 2m |
| to Caterham-on-the-Hill | 6m |
| to Caterham-on-the-Hill | 11m |
| to Caterham-on-the-Hill | 18m |
| to Caterham-on-the-Hill | 25m |
| to Addington Village | 4m |
| to Addington Village | 15m |
| to Addington Village | 17m |
to Caterham-on-the-Hill 2mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop RF in 2 (two) minutes
to Caterham-on-the-Hill 6mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop RF in 6 (six) minutes
to Caterham-on-the-Hill 11mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop RF in 11 (eleven) minutes
to Caterham-on-the-Hill 18mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop RF in 18 (eighteen) minutes
to Caterham-on-the-Hill 25mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop RF in 25 (twenty five) minutes
to Addington Village 4mbus to Addington Village on 466 bus route anticipated at bus stop RC in 4 (four) minutes
to Addington Village 15mbus to Addington Village on 466 bus route anticipated at bus stop RC in 15 (fifteen) minutes
to Addington Village 17mbus to Addington Village on 466 bus route anticipated at bus stop RC in 17 (seventeen) minutes
buses 166, 405, 466, 60, N68
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | South Croydon |
buses 166, 312, 405, 466, 60, N68
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Coulsdon, Old Coulsdon Or Old Lodge Lane |
buses 166, 312, 405, 466, 60, N68