| to Caterham-on-the-Hill | 0m |
| to Caterham-on-the-Hill | 8m |
| to Caterham-on-the-Hill | 14m |
| to Caterham-on-the-Hill | 22m |
| to Caterham-on-the-Hill | 26m |
| to Addington Village | 3m |
| to Addington Village | 10m |
| to Addington Village | 13m |
| to Addington Village | 18m |
| to Addington Village | 24m |
| to Addington Village | 28m |
to Caterham-on-the-Hill 0mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop GN in 0 () minutes
to Caterham-on-the-Hill 8mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop GN in 8 (eight) minutes
to Caterham-on-the-Hill 14mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop GN in 14 (fourteen) minutes
to Caterham-on-the-Hill 22mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop GN in 22 (twenty two) minutes
to Caterham-on-the-Hill 26mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop GN in 26 (twenty six) minutes
to Addington Village 3mbus to Addington Village on 466 bus route anticipated at bus stop GA in 3 (three) minutes
to Addington Village 10mbus to Addington Village on 466 bus route anticipated at bus stop GA in 10 (ten) minutes
to Addington Village 13mbus to Addington Village on 466 bus route anticipated at bus stop GA in 13 (thirteen) minutes
to Addington Village 18mbus to Addington Village on 466 bus route anticipated at bus stop GA in 18 (eighteen) minutes
to Addington Village 24mbus to Addington Village on 466 bus route anticipated at bus stop GA in 24 (twenty four) minutes
to Addington Village 28mbus to Addington Village on 466 bus route anticipated at bus stop GA in 28 (twenty eight) minutes
buses 312, 407, 466, 60, N68
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Croydon Town Centre |
buses 312, 407, 466, 60, N68
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Purley |
buses 312, 407, 466, 60, N68