| to Addington Village | 3m |
| to Addington Village | 13m |
| to Addington Village | 16m |
| to Caterham-on-the-Hill | 5m |
| to Caterham-on-the-Hill | 8m |
| to Caterham-on-the-Hill | 9m |
| to Caterham-on-the-Hill | 13m |
| to Caterham-on-the-Hill | 21m |
| to Caterham-on-the-Hill | 29m |
to Addington Village 3mbus to Addington Village on 466 bus route anticipated at bus stop C in 3 (three) minutes
to Addington Village 13mbus to Addington Village on 466 bus route anticipated at bus stop C in 13 (thirteen) minutes
to Addington Village 16mbus to Addington Village on 466 bus route anticipated at bus stop C in 16 (sixteen) minutes
to Caterham-on-the-Hill 5mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop T in 5 (five) minutes
to Caterham-on-the-Hill 8mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop T in 8 (eight) minutes
to Caterham-on-the-Hill 9mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop T in 9 (nine) minutes
to Caterham-on-the-Hill 13mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop T in 13 (thirteen) minutes
to Caterham-on-the-Hill 21mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop T in 21 (twenty one) minutes
to Caterham-on-the-Hill 29mbus to Caterham-on-the-Hill on 466 bus route anticipated at bus stop T in 29 (twenty nine) minutes
buses 119, 194, 198, 466
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Addington Or Shirley |
buses 119, 194, 198, 466
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | South Croydon Or West Croydon |
buses 119, 194, 198, 466