| to London Bridge | 2m |
| to London Bridge | 6m |
| to London Bridge | 14m |
| to London Bridge | 22m |
| to Friern Barnet, Sharpwick Close | 6m |
| to Friern Barnet, Sharpwick Close | 10m |
| to Friern Barnet, Sharpwick Close | 15m |
| to Friern Barnet, Sharpwick Close | 26m |
to London Bridge 2mbus to London Bridge on 43 bus route anticipated at bus stop E in 2 (two) minutes
to London Bridge 6mbus to London Bridge on 43 bus route anticipated at bus stop E in 6 (six) minutes
to London Bridge 14mbus to London Bridge on 43 bus route anticipated at bus stop E in 14 (fourteen) minutes
to London Bridge 22mbus to London Bridge on 43 bus route anticipated at bus stop E in 22 (twenty two) minutes
to Friern Barnet, Sharpwick Close 6mbus to Friern Barnet, Sharpwick Close on 43 bus route anticipated at bus stop A in 6 (six) minutes
to Friern Barnet, Sharpwick Close 10mbus to Friern Barnet, Sharpwick Close on 43 bus route anticipated at bus stop A in 10 (ten) minutes
to Friern Barnet, Sharpwick Close 15mbus to Friern Barnet, Sharpwick Close on 43 bus route anticipated at bus stop A in 15 (fifteen) minutes
to Friern Barnet, Sharpwick Close 26mbus to Friern Barnet, Sharpwick Close on 43 bus route anticipated at bus stop A in 26 (twenty six) minutes
buses 102, 134, 234, 299, 43, 634
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Bounds Green Or Friern Barnet |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5755 |
buses 134, 43
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Archway |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5755 |
buses 102, 134, 234, 299, 43, 634
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5755 |