| to Friern Barnet, Sharpwick Close | 2m |
| to Friern Barnet, Sharpwick Close | 8m |
| to Friern Barnet, Sharpwick Close | 12m |
| to Friern Barnet, Sharpwick Close | 19m |
| to London Bridge | 2m |
| to London Bridge | 6m |
| to London Bridge | 17m |
| to London Bridge | 25m |
to Friern Barnet, Sharpwick Close 2mbus to Friern Barnet, Sharpwick Close on 43 bus route anticipated at bus stop V in 2 (two) minutes
to Friern Barnet, Sharpwick Close 8mbus to Friern Barnet, Sharpwick Close on 43 bus route anticipated at bus stop V in 8 (eight) minutes
to Friern Barnet, Sharpwick Close 12mbus to Friern Barnet, Sharpwick Close on 43 bus route anticipated at bus stop V in 12 (twelve) minutes
to Friern Barnet, Sharpwick Close 19mbus to Friern Barnet, Sharpwick Close on 43 bus route anticipated at bus stop V in 19 (nineteen) minutes
to London Bridge 2mbus to London Bridge on 43 bus route anticipated at bus stop P in 2 (two) minutes
to London Bridge 6mbus to London Bridge on 43 bus route anticipated at bus stop P in 6 (six) minutes
to London Bridge 17mbus to London Bridge on 43 bus route anticipated at bus stop P in 17 (seventeen) minutes
to London Bridge 25mbus to London Bridge on 43 bus route anticipated at bus stop P in 25 (twenty five) minutes
buses 17, 263, 43, N263, N41
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Archway |
buses 17, 263, 43, N263, N41
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Highbury Corner Or Kings Cross |
buses 17, 263, 43, N263, N41