| to Friern Barnet, Sharpwick Close | 6m |
| to Friern Barnet, Sharpwick Close | 9m |
| to Friern Barnet, Sharpwick Close | 20m |
| to Friern Barnet, Sharpwick Close | 28m |
| to London Bridge | 8m |
| to London Bridge | 11m |
| to London Bridge | 22m |
| to London Bridge | 29m |
to Friern Barnet, Sharpwick Close 6mbus to Friern Barnet, Sharpwick Close on 43 bus route anticipated at bus stop R in 6 (six) minutes
to Friern Barnet, Sharpwick Close 9mbus to Friern Barnet, Sharpwick Close on 43 bus route anticipated at bus stop R in 9 (nine) minutes
to Friern Barnet, Sharpwick Close 20mbus to Friern Barnet, Sharpwick Close on 43 bus route anticipated at bus stop R in 20 (twenty ) minutes
to Friern Barnet, Sharpwick Close 28mbus to Friern Barnet, Sharpwick Close on 43 bus route anticipated at bus stop R in 28 (twenty eight) minutes
to London Bridge 8mbus to London Bridge on 43 bus route anticipated at bus stop M in 8 (eight) minutes
to London Bridge 11mbus to London Bridge on 43 bus route anticipated at bus stop M in 11 (eleven) minutes
to London Bridge 22mbus to London Bridge on 43 bus route anticipated at bus stop M in 22 (twenty two) minutes
to London Bridge 29mbus to London Bridge on 43 bus route anticipated at bus stop M in 29 (twenty nine) minutes
buses 19, 30, 4, 43, N19, N277, N41
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Holloway, Dalston Or Finsbury Park |
buses 19, 30, 4, 43, N19, N277, N41
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Angel Islington |
buses 19, 30, 4, 43, N19, N277, N41