| to London Bridge | 1m |
| to London Bridge | 8m |
| to London Bridge | 16m |
| to London Bridge | 24m |
| to Friern Barnet, Sharpwick Close | 8m |
| to Friern Barnet, Sharpwick Close | 8m |
| to Friern Barnet, Sharpwick Close | 19m |
| to Friern Barnet, Sharpwick Close | 24m |
| to Friern Barnet, Sharpwick Close | 30m |
to London Bridge 1mbus to London Bridge on 43 bus route anticipated at bus stop FE in 1 (one) minutes
to London Bridge 8mbus to London Bridge on 43 bus route anticipated at bus stop FE in 8 (eight) minutes
to London Bridge 16mbus to London Bridge on 43 bus route anticipated at bus stop FE in 16 (sixteen) minutes
to London Bridge 24mbus to London Bridge on 43 bus route anticipated at bus stop FE in 24 (twenty four) minutes
to Friern Barnet, Sharpwick Close 8mbus to Friern Barnet, Sharpwick Close on 43 bus route anticipated at bus stop FJ in 8 (eight) minutes
to Friern Barnet, Sharpwick Close 8mbus to Friern Barnet, Sharpwick Close on 43 bus route anticipated at bus stop FJ in 8 (eight) minutes
to Friern Barnet, Sharpwick Close 19mbus to Friern Barnet, Sharpwick Close on 43 bus route anticipated at bus stop FJ in 19 (nineteen) minutes
to Friern Barnet, Sharpwick Close 24mbus to Friern Barnet, Sharpwick Close on 43 bus route anticipated at bus stop FJ in 24 (twenty four) minutes
to Friern Barnet, Sharpwick Close 30mbus to Friern Barnet, Sharpwick Close on 43 bus route anticipated at bus stop FJ in 30 (thirty ) minutes
buses 134, 234, 43, 634
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Muswell Hill |
buses 134, 234, 43, 634
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | North Finchley Or Whetstone |
buses 134, 234, 43, 634