| to Manor House | 0m |
| to Manor House | 7m |
| to Manor House | 17m |
| to Manor House | 21m |
| to Manor House | 23m |
| to Waltham Cross | 3m |
| to Waltham Cross | 13m |
| to Waltham Cross | 17m |
| to Waltham Cross | 24m |
to Manor House 0mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop M in 0 () minutes
to Manor House 7mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop M in 7 (seven) minutes
to Manor House 17mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop M in 17 (seventeen) minutes
to Manor House 21mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop M in 21 (twenty one) minutes
to Manor House 23mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop M in 23 (twenty three) minutes
to Waltham Cross 3mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop U in 3 (three) minutes
to Waltham Cross 13mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop U in 13 (thirteen) minutes
to Waltham Cross 17mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop U in 17 (seventeen) minutes
to Waltham Cross 24mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop U in 24 (twenty four) minutes
buses 149, 259, 279, 349, N279
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Stamford Hill Or Manor House |
buses 149, 259, 279, 349, N279
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Edmonton Green |