| to Waltham Cross | 3m |
| to Manor House | 5m |
| to Manor House | 10m |
| to Waltham Cross | 15m |
| to Manor House | 21m |
| to Waltham Cross | 22m |
| to Manor House | 28m |
| to Waltham Cross | 29m |
to Waltham Cross 3mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop in 3 (three) minutes
to Manor House 5mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop in 5 (five) minutes
to Manor House 10mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop in 10 (ten) minutes
to Waltham Cross 15mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop in 15 (fifteen) minutes
to Manor House 21mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop in 21 (twenty one) minutes
to Waltham Cross 22mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop in 22 (twenty two) minutes
to Manor House 28mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop in 28 (twenty eight) minutes
to Waltham Cross 29mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop in 29 (twenty nine) minutes
buses 259, 279, N279
| Direction | CompassPoint | NE |
| Direction | Towards | Tottenham |
buses 259, 279, N279
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Manor House |
buses 259, 279, N279