| to Manor House | 0m |
| to Manor House | 1m |
| to Manor House | 7m |
| to Manor House | 13m |
| to Manor House | 22m |
| to Manor House | 29m |
| to Waltham Cross | 1m |
| to Waltham Cross | 8m |
| to Waltham Cross | 12m |
| to Waltham Cross | 19m |
| to Waltham Cross | 27m |
to Manor House 0mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop LD in 0 () minutes
to Manor House 1mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop LD in 1 (one) minutes
to Manor House 7mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop LD in 7 (seven) minutes
to Manor House 13mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop LD in 13 (thirteen) minutes
to Manor House 22mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop LD in 22 (twenty two) minutes
to Manor House 29mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop LD in 29 (twenty nine) minutes
to Waltham Cross 1mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop LN in 1 (one) minutes
to Waltham Cross 8mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop LN in 8 (eight) minutes
to Waltham Cross 12mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop LN in 12 (twelve) minutes
to Waltham Cross 19mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop LN in 19 (nineteen) minutes
to Waltham Cross 27mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop LN in 27 (twenty seven) minutes
buses 279, 349, N279
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Ponders End Or Waltham Cross |
buses 279, 349, N279
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Edmonton Green |
buses 279, 349, N279