| to Manor House | 0m |
| to Manor House | 1m |
| to Manor House | 7m |
| to Manor House | 8m |
| to Manor House | 15m |
| to Manor House | 22m |
| to Manor House | 26m |
| to Waltham Cross | 1m |
| to Waltham Cross | 4m |
| to Waltham Cross | 12m |
| to Waltham Cross | 16m |
| to Waltham Cross | 23m |
| to Waltham Cross | 29m |
to Manor House 0mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop DA in 0 () minutes
to Manor House 1mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop DA in 1 (one) minutes
to Manor House 7mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop DA in 7 (seven) minutes
to Manor House 8mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop DA in 8 (eight) minutes
to Manor House 15mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop DA in 15 (fifteen) minutes
to Manor House 22mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop DA in 22 (twenty two) minutes
to Manor House 26mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop DA in 26 (twenty six) minutes
to Waltham Cross 1mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop F in 1 (one) minutes
to Waltham Cross 4mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop F in 4 (four) minutes
to Waltham Cross 12mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop F in 12 (twelve) minutes
to Waltham Cross 16mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop F in 16 (sixteen) minutes
to Waltham Cross 23mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop F in 23 (twenty three) minutes
to Waltham Cross 29mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop F in 29 (twenty nine) minutes
buses 123, 149, 243, 259, 279, 318, 341, 349, 476, N279, W4
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Edmonton, Wood Green Or Northumberland Park |
buses 123, 259, 279, N279, W4
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Manor House Or Tottenham Hale |
buses 123, 149, 243, 259, 279, 318, 341, 349, 476, N279, W4