| to Waltham Cross | 5m |
| to Waltham Cross | 10m |
| to Waltham Cross | 16m |
| to Waltham Cross | 23m |
| to Manor House | 11m |
| to Manor House | 13m |
| to Manor House | 22m |
| to Manor House | 25m |
to Waltham Cross 5mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop T in 5 (five) minutes
to Waltham Cross 10mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop T in 10 (ten) minutes
to Waltham Cross 16mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop T in 16 (sixteen) minutes
to Waltham Cross 23mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop T in 23 (twenty three) minutes
to Manor House 11mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop N in 11 (eleven) minutes
to Manor House 13mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop N in 13 (thirteen) minutes
to Manor House 22mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop N in 22 (twenty two) minutes
to Manor House 25mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop N in 25 (twenty five) minutes
buses 149, 259, 279, 349, N279
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Edmonton Green |
buses 149, 259, 279, 349, N279
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Stamford Hill Or Manor House |
buses 149, 259, 279, 349, N279