| to Waltham Cross | 3m |
| to Waltham Cross | 9m |
| to Waltham Cross | 14m |
| to Waltham Cross | 19m |
| to Waltham Cross | 26m |
| to Manor House | 6m |
| to Manor House | 12m |
| to Manor House | 19m |
| to Manor House | 27m |
to Waltham Cross 3mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop EM in 3 (three) minutes
to Waltham Cross 9mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop EM in 9 (nine) minutes
to Waltham Cross 14mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop EM in 14 (fourteen) minutes
to Waltham Cross 19mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop EM in 19 (nineteen) minutes
to Waltham Cross 26mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop EM in 26 (twenty six) minutes
to Manor House 6mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop EA in 6 (six) minutes
to Manor House 12mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop EA in 12 (twelve) minutes
to Manor House 19mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop EA in 19 (nineteen) minutes
to Manor House 27mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop EA in 27 (twenty seven) minutes
buses 121, 191, 279, N279
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Brimsdown, Enfield Lock Or Waltham Cross |
buses 121, 191, 279, N279
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Forty Hill Or Ponders End |
buses 121, 191, 279, N279