| to Manor House | 3m |
| to Manor House | 3m |
| to Manor House | 10m |
| to Manor House | 19m |
| to Manor House | 20m |
| to Manor House | 27m |
| to Waltham Cross | 4m |
| to Waltham Cross | 15m |
| to Waltham Cross | 21m |
| to Waltham Cross | 27m |
to Manor House 3mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop L in 3 (three) minutes
to Manor House 3mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop L in 3 (three) minutes
to Manor House 10mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop L in 10 (ten) minutes
to Manor House 19mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop L in 19 (nineteen) minutes
to Manor House 20mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop L in 20 (twenty ) minutes
to Manor House 27mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop L in 27 (twenty seven) minutes
to Waltham Cross 4mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop W in 4 (four) minutes
to Waltham Cross 15mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop W in 15 (fifteen) minutes
to Waltham Cross 21mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop W in 21 (twenty one) minutes
to Waltham Cross 27mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop W in 27 (twenty seven) minutes
buses 149, 259, 279, 349, N279
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Ponders End |
buses 149, 259, 279, 349, N279
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Manor House Or Stamford Hill |
buses 149, 259, 279, 349, N279