| to Manor House | 1m |
| to Manor House | 5m |
| to Manor House | 15m |
| to Manor House | 19m |
| to Manor House | 26m |
| to Waltham Cross | 1m |
| to Waltham Cross | 5m |
| to Waltham Cross | 12m |
| to Waltham Cross | 19m |
| to Waltham Cross | 25m |
to Manor House 1mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop A in 1 (one) minutes
to Manor House 5mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop A in 5 (five) minutes
to Manor House 15mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop A in 15 (fifteen) minutes
to Manor House 19mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop A in 19 (nineteen) minutes
to Manor House 26mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop A in 26 (twenty six) minutes
to Waltham Cross 1mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop R in 1 (one) minutes
to Waltham Cross 5mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop R in 5 (five) minutes
to Waltham Cross 12mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop R in 12 (twelve) minutes
to Waltham Cross 19mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop R in 19 (nineteen) minutes
to Waltham Cross 25mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop R in 25 (twenty five) minutes
buses 149, 259, 279, 341, 349, 476, N279
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Northumberland Park Or Edmonton |
buses 149, 259, 279, 349, N279
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Stamford Hill Or Manor House |
buses 149, 259, 279, 341, 349, 476, N279