| to Manor House | 0m |
| to Manor House | 3m |
| to Manor House | 8m |
| to Manor House | 14m |
| to Manor House | 20m |
| to Waltham Cross | 1m |
| to Waltham Cross | 5m |
| to Waltham Cross | 11m |
| to Waltham Cross | 20m |
| to Waltham Cross | 25m |
to Manor House 0mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop N in 0 () minutes
to Manor House 3mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop N in 3 (three) minutes
to Manor House 8mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop N in 8 (eight) minutes
to Manor House 14mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop N in 14 (fourteen) minutes
to Manor House 20mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop N in 20 (twenty ) minutes
to Waltham Cross 1mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop E in 1 (one) minutes
to Waltham Cross 5mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop E in 5 (five) minutes
to Waltham Cross 11mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop E in 11 (eleven) minutes
to Waltham Cross 20mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop E in 20 (twenty ) minutes
to Waltham Cross 25mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop E in 25 (twenty five) minutes
buses 121, 191, 279, N279
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Brimsdown, Enfield Lock Or Waltham Cross |
buses 121, 191, 279, N279
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Forty Hill Or Ponders End |
buses 121, 191, 279, N279