| to Waltham Cross | 1m |
| to Waltham Cross | 6m |
| to Waltham Cross | 15m |
| to Waltham Cross | 21m |
| to Waltham Cross | 27m |
| to Manor House | 5m |
| to Manor House | 9m |
| to Manor House | 15m |
| to Manor House | 22m |
to Waltham Cross 1mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop LM in 1 (one) minutes
to Waltham Cross 6mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop LM in 6 (six) minutes
to Waltham Cross 15mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop LM in 15 (fifteen) minutes
to Waltham Cross 21mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop LM in 21 (twenty one) minutes
to Waltham Cross 27mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop LM in 27 (twenty seven) minutes
to Manor House 5mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop LE in 5 (five) minutes
to Manor House 9mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop LE in 9 (nine) minutes
to Manor House 15mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop LE in 15 (fifteen) minutes
to Manor House 22mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop LE in 22 (twenty two) minutes
buses 279, 349, N279
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Tottenham |
buses 279, 349, N279
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Ponders End |
buses 279, 349, N279