| to Waltham Cross | 0m |
| to Waltham Cross | 6m |
| to Waltham Cross | 10m |
| to Waltham Cross | 15m |
| to Waltham Cross | 22m |
| to Manor House | 1m |
| to Manor House | 3m |
| to Manor House | 9m |
| to Manor House | 14m |
| to Manor House | 21m |
| to Manor House | 24m |
to Waltham Cross 0mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop B in 0 () minutes
to Waltham Cross 6mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop B in 6 (six) minutes
to Waltham Cross 10mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop B in 10 (ten) minutes
to Waltham Cross 15mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop B in 15 (fifteen) minutes
to Waltham Cross 22mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop B in 22 (twenty two) minutes
to Manor House 1mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop G in 1 (one) minutes
to Manor House 3mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop G in 3 (three) minutes
to Manor House 9mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop G in 9 (nine) minutes
to Manor House 14mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop G in 14 (fourteen) minutes
to Manor House 21mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop G in 21 (twenty one) minutes
to Manor House 24mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop G in 24 (twenty four) minutes
buses 192, 279, 349, 491, N279
| Direction | CompassPoint | NE |
| Direction | Towards | Ponders End Or Bush Hill Park |
buses 102, 144, 149, 259, 279, 349, 491, N279
| Direction | CompassPoint | SW |
| Direction | Towards | Tottenham Or North Middlesex Hospital |
buses 102, 144, 149, 191, 192, 259, 279, 349, 491, 616, N279, W6, W8