| to Manor House | 0m |
| to Manor House | 5m |
| to Manor House | 15m |
| to Manor House | 22m |
| to Manor House | 28m |
| to Waltham Cross | 8m |
| to Waltham Cross | 11m |
| to Waltham Cross | 18m |
| to Waltham Cross | 30m |
to Manor House 0mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop N in 0 () minutes
to Manor House 5mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop N in 5 (five) minutes
to Manor House 15mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop N in 15 (fifteen) minutes
to Manor House 22mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop N in 22 (twenty two) minutes
to Manor House 28mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop N in 28 (twenty eight) minutes
to Waltham Cross 8mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop G in 8 (eight) minutes
to Waltham Cross 11mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop G in 11 (eleven) minutes
to Waltham Cross 18mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop G in 18 (eighteen) minutes
to Waltham Cross 30mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop G in 30 (thirty ) minutes
buses 121, 279, 307, N279
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Brimsdown, Enfield Lock Or Waltham Cross |
buses 121, 279, 307
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Enfield Or Edmonton |
buses 121, 279, 307, N279