| to Waltham Cross | 3m |
| to Waltham Cross | 5m |
| to Waltham Cross | 7m |
| to Waltham Cross | 14m |
| to Waltham Cross | 25m |
| to Manor House | 4m |
| to Manor House | 11m |
| to Manor House | 19m |
to Waltham Cross 3mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop LP in 3 (three) minutes
to Waltham Cross 5mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop LP in 5 (five) minutes
to Waltham Cross 7mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop LP in 7 (seven) minutes
to Waltham Cross 14mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop LP in 14 (fourteen) minutes
to Waltham Cross 25mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop LP in 25 (twenty five) minutes
to Manor House 4mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop LC in 4 (four) minutes
to Manor House 11mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop LC in 11 (eleven) minutes
to Manor House 19mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop LC in 19 (nineteen) minutes
buses 279, 349, N279
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Waltham Cross |
buses 279, 349, N279
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Edmonton Green |
buses 279, 349, N279