| to Waltham Cross | 0m |
| to Waltham Cross | 5m |
| to Waltham Cross | 11m |
| to Waltham Cross | 16m |
| to Waltham Cross | 21m |
| to Manor House | 4m |
| to Manor House | 11m |
| to Manor House | 17m |
| to Manor House | 23m |
| to Manor House | 28m |
to Waltham Cross 0mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop L in 0 () minutes
to Waltham Cross 5mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop L in 5 (five) minutes
to Waltham Cross 11mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop L in 11 (eleven) minutes
to Waltham Cross 16mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop L in 16 (sixteen) minutes
to Waltham Cross 21mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop L in 21 (twenty one) minutes
to Manor House 4mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop K in 4 (four) minutes
to Manor House 11mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop K in 11 (eleven) minutes
to Manor House 17mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop K in 17 (seventeen) minutes
to Manor House 23mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop K in 23 (twenty three) minutes
to Manor House 28mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop K in 28 (twenty eight) minutes
buses 149, 259, 279, 349, N279
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Ponders End |
buses 149, 259, 279, 349, N279
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Stamford Hill and Manor House |
buses 149, 259, 279, 349, N279