| to Waltham Cross | 2m |
| to Waltham Cross | 4m |
| to Waltham Cross | 13m |
| to Waltham Cross | 17m |
| to Waltham Cross | 23m |
| to Manor House | 6m |
| to Manor House | 12m |
| to Manor House | 19m |
| to Manor House | 26m |
to Waltham Cross 2mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop EL in 2 (two) minutes
to Waltham Cross 4mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop EL in 4 (four) minutes
to Waltham Cross 13mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop EL in 13 (thirteen) minutes
to Waltham Cross 17mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop EL in 17 (seventeen) minutes
to Waltham Cross 23mbus to Waltham Cross on 279 bus route anticipated at bus stop EL in 23 (twenty three) minutes
to Manor House 6mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop EB in 6 (six) minutes
to Manor House 12mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop EB in 12 (twelve) minutes
to Manor House 19mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop EB in 19 (nineteen) minutes
to Manor House 26mbus to Manor House on 279 bus route anticipated at bus stop EB in 26 (twenty six) minutes
buses 121, 279, N279
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Enfield Lock Or Waltham Cross |
buses 121, 191, 279, N279
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Forty Hill Or Ponders End |
buses 121, 191, 279, N279