| to Putney Bridge | 2m |
| to Putney Bridge | 9m |
| to Putney Bridge | 13m |
| to Putney Bridge | 24m |
| to Mitcham | 3m |
| to Mitcham | 10m |
| to Mitcham | 18m |
| to Mitcham | 28m |
to Putney Bridge 2mbus to Putney Bridge on 270 bus route anticipated at bus stop SB in 2 (two) minutes
to Putney Bridge 9mbus to Putney Bridge on 270 bus route anticipated at bus stop SB in 9 (nine) minutes
to Putney Bridge 13mbus to Putney Bridge on 270 bus route anticipated at bus stop SB in 13 (thirteen) minutes
to Putney Bridge 24mbus to Putney Bridge on 270 bus route anticipated at bus stop SB in 24 (twenty four) minutes
to Mitcham 3mbus to Mitcham on 270 bus route anticipated at bus stop SJ in 3 (three) minutes
to Mitcham 10mbus to Mitcham on 270 bus route anticipated at bus stop SJ in 10 (ten) minutes
to Mitcham 18mbus to Mitcham on 270 bus route anticipated at bus stop SJ in 18 (eighteen) minutes
to Mitcham 28mbus to Mitcham on 270 bus route anticipated at bus stop SJ in 28 (twenty eight) minutes
buses 270, 44, 77, G1, N44
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Earlsfield Or Wandsworth Common |
buses 270, 44, 77, G1, N44
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Tooting Broadway |
buses 270, 44, 493, 77, G1, N44