| to Mitcham | 2m |
| to Mitcham | 4m |
| to Mitcham | 9m |
| to Mitcham | 13m |
| to Mitcham | 19m |
| to Putney Bridge | 7m |
| to Putney Bridge | 8m |
| to Putney Bridge | 16m |
| to Putney Bridge | 23m |
to Mitcham 2mbus to Mitcham on 270 bus route anticipated at bus stop SK in 2 (two) minutes
to Mitcham 4mbus to Mitcham on 270 bus route anticipated at bus stop SK in 4 (four) minutes
to Mitcham 9mbus to Mitcham on 270 bus route anticipated at bus stop SK in 9 (nine) minutes
to Mitcham 13mbus to Mitcham on 270 bus route anticipated at bus stop SK in 13 (thirteen) minutes
to Mitcham 19mbus to Mitcham on 270 bus route anticipated at bus stop SK in 19 (nineteen) minutes
to Putney Bridge 7mbus to Putney Bridge on 270 bus route anticipated at bus stop SA in 7 (seven) minutes
to Putney Bridge 8mbus to Putney Bridge on 270 bus route anticipated at bus stop SA in 8 (eight) minutes
to Putney Bridge 16mbus to Putney Bridge on 270 bus route anticipated at bus stop SA in 16 (sixteen) minutes
to Putney Bridge 23mbus to Putney Bridge on 270 bus route anticipated at bus stop SA in 23 (twenty three) minutes
buses 270, 44, 77, G1, N44
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Mitcham Or Streatham |
buses 270, 44, 77, G1, N44
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Earlsfield Or Wandsworth Common |
buses 270, 44, 77, G1, N44