| to Putney Bridge | 1m |
| to Putney Bridge | 9m |
| to Putney Bridge | 15m |
| to Putney Bridge | 26m |
| to Mitcham | 4m |
| to Mitcham | 9m |
| to Mitcham | 17m |
| to Mitcham | 29m |
to Putney Bridge 1mbus to Putney Bridge on 270 bus route anticipated at bus stop TE in 1 (one) minutes
to Putney Bridge 9mbus to Putney Bridge on 270 bus route anticipated at bus stop TE in 9 (nine) minutes
to Putney Bridge 15mbus to Putney Bridge on 270 bus route anticipated at bus stop TE in 15 (fifteen) minutes
to Putney Bridge 26mbus to Putney Bridge on 270 bus route anticipated at bus stop TE in 26 (twenty six) minutes
to Mitcham 4mbus to Mitcham on 270 bus route anticipated at bus stop TL in 4 (four) minutes
to Mitcham 9mbus to Mitcham on 270 bus route anticipated at bus stop TL in 9 (nine) minutes
to Mitcham 17mbus to Mitcham on 270 bus route anticipated at bus stop TL in 17 (seventeen) minutes
to Mitcham 29mbus to Mitcham on 270 bus route anticipated at bus stop TL in 29 (twenty nine) minutes
buses 264, 270, 280, 355, 44, 77, N44
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Earlsfield Or Tooting Bec |
buses 127, 264, 270, 280, 333, 355, 44, 57, 77, N44
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Mitcham Or Streatham |
buses 127, 264, 270, 280, 333, 355, 44, 57, 77, N44