| to Brent Cross, Shopping Centre | 1m |
| to Brent Cross, Shopping Centre | 8m |
| to Brent Cross, Shopping Centre | 18m |
| to Brent Cross, Shopping Centre | 27m |
| to Acton, High Street | 2m |
| to Acton, High Street | 4m |
| to Acton, High Street | 11m |
| to Acton, High Street | 28m |
to Brent Cross, Shopping Centre 1mbus to Brent Cross, Shopping Centre on 266 bus route anticipated at bus stop Z in 1 (one) minutes
to Brent Cross, Shopping Centre 8mbus to Brent Cross, Shopping Centre on 266 bus route anticipated at bus stop Z in 8 (eight) minutes
to Brent Cross, Shopping Centre 18mbus to Brent Cross, Shopping Centre on 266 bus route anticipated at bus stop Z in 18 (eighteen) minutes
to Brent Cross, Shopping Centre 27mbus to Brent Cross, Shopping Centre on 266 bus route anticipated at bus stop Z in 27 (twenty seven) minutes
to Acton, High Street 2mbus to Acton, High Street on 266 bus route anticipated at bus stop E in 2 (two) minutes
to Acton, High Street 4mbus to Acton, High Street on 266 bus route anticipated at bus stop E in 4 (four) minutes
to Acton, High Street 11mbus to Acton, High Street on 266 bus route anticipated at bus stop E in 11 (eleven) minutes
to Acton, High Street 28mbus to Acton, High Street on 266 bus route anticipated at bus stop E in 28 (twenty eight) minutes
buses 18, 260, 266, N118, N18, N266
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Acton Or Kensal Green |
buses 18, 260, 266, N118, N18, N266
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Stonebridge Or Willesden |
buses 18, 260, 266, N118, N18, N266