| to Acton, High Street | 0m |
| to Acton, High Street | 3m |
| to Acton, High Street | 12m |
| to Acton, High Street | 20m |
| to Acton, High Street | 28m |
| to Brent Cross, Shopping Centre | 0m |
| to Brent Cross, Shopping Centre | 14m |
| to Brent Cross, Shopping Centre | 24m |
to Acton, High Street 0mbus to Acton, High Street on 266 bus route anticipated at bus stop D in 0 () minutes
to Acton, High Street 3mbus to Acton, High Street on 266 bus route anticipated at bus stop D in 3 (three) minutes
to Acton, High Street 12mbus to Acton, High Street on 266 bus route anticipated at bus stop D in 12 (twelve) minutes
to Acton, High Street 20mbus to Acton, High Street on 266 bus route anticipated at bus stop D in 20 (twenty ) minutes
to Acton, High Street 28mbus to Acton, High Street on 266 bus route anticipated at bus stop D in 28 (twenty eight) minutes
to Brent Cross, Shopping Centre 0mbus to Brent Cross, Shopping Centre on 266 bus route anticipated at bus stop O in 0 () minutes
to Brent Cross, Shopping Centre 14mbus to Brent Cross, Shopping Centre on 266 bus route anticipated at bus stop O in 14 (fourteen) minutes
to Brent Cross, Shopping Centre 24mbus to Brent Cross, Shopping Centre on 266 bus route anticipated at bus stop O in 24 (twenty four) minutes
buses 218, 266, 440, N266
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Acton |
buses 218, 260, 266, 440, N266
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Harlesden Or Park Royal |
buses 218, 260, 266, 440, 487, 95, N266