| to Brent Cross, Shopping Centre | 1m |
| to Brent Cross, Shopping Centre | 3m |
| to Brent Cross, Shopping Centre | 19m |
| to Brent Cross, Shopping Centre | 20m |
| to Brent Cross, Shopping Centre | 20m |
| to Brent Cross, Shopping Centre | 25m |
| to Brent Cross, Shopping Centre | 29m |
| to Acton, High Street | 2m |
| to Acton, High Street | 10m |
| to Acton, High Street | 28m |
to Brent Cross, Shopping Centre 1mbus to Brent Cross, Shopping Centre on 266 bus route anticipated at bus stop BP in 1 (one) minutes
to Brent Cross, Shopping Centre 3mbus to Brent Cross, Shopping Centre on 266 bus route anticipated at bus stop BP in 3 (three) minutes
to Brent Cross, Shopping Centre 19mbus to Brent Cross, Shopping Centre on 266 bus route anticipated at bus stop BP in 19 (nineteen) minutes
to Brent Cross, Shopping Centre 20mbus to Brent Cross, Shopping Centre on 266 bus route anticipated at bus stop BP in 20 (twenty ) minutes
to Brent Cross, Shopping Centre 20mbus to Brent Cross, Shopping Centre on 266 bus route anticipated at bus stop BP in 20 (twenty ) minutes
to Brent Cross, Shopping Centre 25mbus to Brent Cross, Shopping Centre on 266 bus route anticipated at bus stop BP in 25 (twenty five) minutes
to Brent Cross, Shopping Centre 29mbus to Brent Cross, Shopping Centre on 266 bus route anticipated at bus stop BP in 29 (twenty nine) minutes
to Acton, High Street 2mbus to Acton, High Street on 266 bus route anticipated at bus stop BD in 2 (two) minutes
to Acton, High Street 10mbus to Acton, High Street on 266 bus route anticipated at bus stop BD in 10 (ten) minutes
to Acton, High Street 28mbus to Acton, High Street on 266 bus route anticipated at bus stop BD in 28 (twenty eight) minutes
buses 16, 245, 266, 316, 32, 632, N266, N32
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Brent Cross, Neasden Or West Hendon |
buses 16, 245, 266, 316, 32, 632, N266, N32
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Golders Green, Kilburn Or Willesden |
buses 16, 245, 266, 316, 32, 632, N266, N32