| to Acton, High Street | 1m |
| to Acton, High Street | 5m |
| to Acton, High Street | 9m |
| to Brent Cross, Shopping Centre | 5m |
| to Brent Cross, Shopping Centre | 6m |
| to Brent Cross, Shopping Centre | 8m |
| to Brent Cross, Shopping Centre | 11m |
| to Brent Cross, Shopping Centre | 14m |
to Acton, High Street 1mbus to Acton, High Street on 266 bus route anticipated at bus stop BA in 1 (one) minutes
to Acton, High Street 5mbus to Acton, High Street on 266 bus route anticipated at bus stop BA in 5 (five) minutes
to Acton, High Street 9mbus to Acton, High Street on 266 bus route anticipated at bus stop BA in 9 (nine) minutes
to Brent Cross, Shopping Centre 5mbus to Brent Cross, Shopping Centre on 266 bus route anticipated at bus stop BS in 5 (five) minutes
to Brent Cross, Shopping Centre 6mbus to Brent Cross, Shopping Centre on 266 bus route anticipated at bus stop BS in 6 (six) minutes
to Brent Cross, Shopping Centre 8mbus to Brent Cross, Shopping Centre on 266 bus route anticipated at bus stop BS in 8 (eight) minutes
to Brent Cross, Shopping Centre 11mbus to Brent Cross, Shopping Centre on 266 bus route anticipated at bus stop BS in 11 (eleven) minutes
to Brent Cross, Shopping Centre 14mbus to Brent Cross, Shopping Centre on 266 bus route anticipated at bus stop BS in 14 (fourteen) minutes
buses 16, 245, 266, 316, 32, 632, N266, N32
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Brent Cross, Neasden Or West Hendon |
buses 16, 245, 266, 316, 32, 632, N266, N32
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Golders Green, Kilburn Or Willesden |
buses 16, 245, 266, 316, 32, 632, N266, N32