| to Barnet Hospital | 1m |
| to Barnet Hospital | 2m |
| to Highbury Barn | 5m |
| to Highbury Barn | 11m |
| to Highbury Barn | 14m |
| to Barnet Hospital | 17m |
| to Highbury Barn | 24m |
| to Barnet Hospital | 25m |
| to Barnet Hospital | 28m |
to Barnet Hospital 1mbus to Barnet Hospital on 263 bus route anticipated at bus stop in 1 (one) minutes
to Barnet Hospital 2mbus to Barnet Hospital on 263 bus route anticipated at bus stop in 2 (two) minutes
to Highbury Barn 5mbus to Highbury Barn on 263 bus route anticipated at bus stop in 5 (five) minutes
to Highbury Barn 11mbus to Highbury Barn on 263 bus route anticipated at bus stop in 11 (eleven) minutes
to Highbury Barn 14mbus to Highbury Barn on 263 bus route anticipated at bus stop in 14 (fourteen) minutes
to Barnet Hospital 17mbus to Barnet Hospital on 263 bus route anticipated at bus stop in 17 (seventeen) minutes
to Highbury Barn 24mbus to Highbury Barn on 263 bus route anticipated at bus stop in 24 (twenty four) minutes
to Barnet Hospital 25mbus to Barnet Hospital on 263 bus route anticipated at bus stop in 25 (twenty five) minutes
to Barnet Hospital 28mbus to Barnet Hospital on 263 bus route anticipated at bus stop in 28 (twenty eight) minutes
buses 234, 263, 326, 34, 626, 634, N20
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | High Barnet |
buses 234, 263, 326, 34, 626, 634, N20
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Finchley, Muswell Hill Or Hendon |
buses 234, 263, 326, 34, 626, 634, N20