| to Walthamstow Central | 0m |
| to Stratford | 5m |
| to Walthamstow Central | 8m |
| to Stratford | 12m |
| to Walthamstow Central | 16m |
| to Stratford | 20m |
| to Walthamstow Central | 23m |
| to Stratford | 27m |
to Walthamstow Central 0mbus to Walthamstow Central on 257 bus route anticipated at bus stop in 0 () minutes
to Stratford 5mbus to Stratford on 257 bus route anticipated at bus stop in 5 (five) minutes
to Walthamstow Central 8mbus to Walthamstow Central on 257 bus route anticipated at bus stop in 8 (eight) minutes
to Stratford 12mbus to Stratford on 257 bus route anticipated at bus stop in 12 (twelve) minutes
to Walthamstow Central 16mbus to Walthamstow Central on 257 bus route anticipated at bus stop in 16 (sixteen) minutes
to Stratford 20mbus to Stratford on 257 bus route anticipated at bus stop in 20 (twenty ) minutes
to Walthamstow Central 23mbus to Walthamstow Central on 257 bus route anticipated at bus stop in 23 (twenty three) minutes
to Stratford 27mbus to Stratford on 257 bus route anticipated at bus stop in 27 (twenty seven) minutes
buses 257, N55
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Bakers Arms |
buses 257, N55
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Leytonstone |
buses 257, N55