| to Walthamstow Central | 1m |
| to Walthamstow Central | 5m |
| to Walthamstow Central | 16m |
| to Walthamstow Central | 21m |
| to Walthamstow Central | 28m |
| to Stratford | 5m |
| to Stratford | 12m |
| to Stratford | 27m |
to Walthamstow Central 1mbus to Walthamstow Central on 257 bus route anticipated at bus stop WA in 1 (one) minutes
to Walthamstow Central 5mbus to Walthamstow Central on 257 bus route anticipated at bus stop WA in 5 (five) minutes
to Walthamstow Central 16mbus to Walthamstow Central on 257 bus route anticipated at bus stop WA in 16 (sixteen) minutes
to Walthamstow Central 21mbus to Walthamstow Central on 257 bus route anticipated at bus stop WA in 21 (twenty one) minutes
to Walthamstow Central 28mbus to Walthamstow Central on 257 bus route anticipated at bus stop WA in 28 (twenty eight) minutes
to Stratford 5mbus to Stratford on 257 bus route anticipated at bus stop EL in 5 (five) minutes
to Stratford 12mbus to Stratford on 257 bus route anticipated at bus stop EL in 12 (twelve) minutes
to Stratford 27mbus to Stratford on 257 bus route anticipated at bus stop EL in 27 (twenty seven) minutes
buses 20, 230, 257, 357, 56, N55, W15, W16, W19
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Highams Park, Leytonstone Or Woodford Green |
buses 20, 230, 257, 357, 56, N55, W15, W16, W19
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Clapton Or Walthamstow Central |
buses 20, 230, 257, 357, 56, N55, W15, W16, W19