| to Walthamstow Central | 2m |
| to Walthamstow Central | 7m |
| to Walthamstow Central | 15m |
| to Walthamstow Central | 22m |
| to Stratford | 5m |
| to Stratford | 13m |
| to Stratford | 22m |
| to Stratford | 29m |
to Walthamstow Central 2mbus to Walthamstow Central on 257 bus route anticipated at bus stop F in 2 (two) minutes
to Walthamstow Central 7mbus to Walthamstow Central on 257 bus route anticipated at bus stop F in 7 (seven) minutes
to Walthamstow Central 15mbus to Walthamstow Central on 257 bus route anticipated at bus stop F in 15 (fifteen) minutes
to Walthamstow Central 22mbus to Walthamstow Central on 257 bus route anticipated at bus stop F in 22 (twenty two) minutes
to Stratford 5mbus to Stratford on 257 bus route anticipated at bus stop J in 5 (five) minutes
to Stratford 13mbus to Stratford on 257 bus route anticipated at bus stop J in 13 (thirteen) minutes
to Stratford 22mbus to Stratford on 257 bus route anticipated at bus stop J in 22 (twenty two) minutes
to Stratford 29mbus to Stratford on 257 bus route anticipated at bus stop J in 29 (twenty nine) minutes
buses 257, N8, W13
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Wanstead Or Whipps Cross |
buses 257, N8, W13
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Stratford |