| to Holloway, Nags Head | 2m |
| to Holloway, Nags Head | 8m |
| to Holloway, Nags Head | 14m |
| to Holloway, Nags Head | 20m |
| to Holloway, Nags Head | 28m |
| to Aldgate | 5m |
| to Aldgate | 11m |
| to Aldgate | 17m |
| to Aldgate | 24m |
to Holloway, Nags Head 2mbus to Holloway, Nags Head on 254 bus route anticipated at bus stop UE in 2 (two) minutes
to Holloway, Nags Head 8mbus to Holloway, Nags Head on 254 bus route anticipated at bus stop UE in 8 (eight) minutes
to Holloway, Nags Head 14mbus to Holloway, Nags Head on 254 bus route anticipated at bus stop UE in 14 (fourteen) minutes
to Holloway, Nags Head 20mbus to Holloway, Nags Head on 254 bus route anticipated at bus stop UE in 20 (twenty ) minutes
to Holloway, Nags Head 28mbus to Holloway, Nags Head on 254 bus route anticipated at bus stop UE in 28 (twenty eight) minutes
to Aldgate 5mbus to Aldgate on 254 bus route anticipated at bus stop UD in 5 (five) minutes
to Aldgate 11mbus to Aldgate on 254 bus route anticipated at bus stop UD in 11 (eleven) minutes
to Aldgate 17mbus to Aldgate on 254 bus route anticipated at bus stop UD in 17 (seventeen) minutes
to Aldgate 24mbus to Aldgate on 254 bus route anticipated at bus stop UD in 24 (twenty four) minutes
buses 253, 254, N253
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Stamford Hill |
buses 253, 254, N253
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Lower Clapton |
buses 253, 254, N253