| to Aldgate | 3m |
| to Aldgate | 5m |
| to Aldgate | 18m |
| to Aldgate | 26m |
| to Holloway, Nags Head | 6m |
| to Holloway, Nags Head | 13m |
| to Holloway, Nags Head | 21m |
| to Holloway, Nags Head | 28m |
to Aldgate 3mbus to Aldgate on 254 bus route anticipated at bus stop UB in 3 (three) minutes
to Aldgate 5mbus to Aldgate on 254 bus route anticipated at bus stop UB in 5 (five) minutes
to Aldgate 18mbus to Aldgate on 254 bus route anticipated at bus stop UB in 18 (eighteen) minutes
to Aldgate 26mbus to Aldgate on 254 bus route anticipated at bus stop UB in 26 (twenty six) minutes
to Holloway, Nags Head 6mbus to Holloway, Nags Head on 254 bus route anticipated at bus stop UH in 6 (six) minutes
to Holloway, Nags Head 13mbus to Holloway, Nags Head on 254 bus route anticipated at bus stop UH in 13 (thirteen) minutes
to Holloway, Nags Head 21mbus to Holloway, Nags Head on 254 bus route anticipated at bus stop UH in 21 (twenty one) minutes
to Holloway, Nags Head 28mbus to Holloway, Nags Head on 254 bus route anticipated at bus stop UH in 28 (twenty eight) minutes
buses 253, 254, N253
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Clapton Pond |
buses 253, 254, N253
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Stamford Hill |
buses 253, 254, N253