| to Aldgate | 0m |
| to Aldgate | 9m |
| to Aldgate | 13m |
| to Aldgate | 22m |
| to Holloway, Nags Head | 0m |
| to Holloway, Nags Head | 7m |
| to Holloway, Nags Head | 11m |
| to Holloway, Nags Head | 21m |
to Aldgate 0mbus to Aldgate on 254 bus route anticipated at bus stop T in 0 () minutes
to Aldgate 9mbus to Aldgate on 254 bus route anticipated at bus stop T in 9 (nine) minutes
to Aldgate 13mbus to Aldgate on 254 bus route anticipated at bus stop T in 13 (thirteen) minutes
to Aldgate 22mbus to Aldgate on 254 bus route anticipated at bus stop T in 22 (twenty two) minutes
to Holloway, Nags Head 0mbus to Holloway, Nags Head on 254 bus route anticipated at bus stop K in 0 () minutes
to Holloway, Nags Head 7mbus to Holloway, Nags Head on 254 bus route anticipated at bus stop K in 7 (seven) minutes
to Holloway, Nags Head 11mbus to Holloway, Nags Head on 254 bus route anticipated at bus stop K in 11 (eleven) minutes
to Holloway, Nags Head 21mbus to Holloway, Nags Head on 254 bus route anticipated at bus stop K in 21 (twenty one) minutes
buses 106, 242, 253, 254, 276, 30, 38, 55, N242, N253, N38, N55
| Direction | CompassPoint | SE |
| Direction | Towards | Dalston Or Hackney Wick (until 22/05/25) |
buses 106, 242, 253, 254, 55, N242, N253, N55
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Homerton, Stoke Newington Or Dalston |