| to Holloway, Nags Head | 2m |
| to Holloway, Nags Head | 6m |
| to Holloway, Nags Head | 19m |
| to Holloway, Nags Head | 28m |
| to Aldgate | 5m |
| to Aldgate | 12m |
| to Aldgate | 20m |
| to Aldgate | 28m |
to Holloway, Nags Head 2mbus to Holloway, Nags Head on 254 bus route anticipated at bus stop L in 2 (two) minutes
to Holloway, Nags Head 6mbus to Holloway, Nags Head on 254 bus route anticipated at bus stop L in 6 (six) minutes
to Holloway, Nags Head 19mbus to Holloway, Nags Head on 254 bus route anticipated at bus stop L in 19 (nineteen) minutes
to Holloway, Nags Head 28mbus to Holloway, Nags Head on 254 bus route anticipated at bus stop L in 28 (twenty eight) minutes
to Aldgate 5mbus to Aldgate on 254 bus route anticipated at bus stop N in 5 (five) minutes
to Aldgate 12mbus to Aldgate on 254 bus route anticipated at bus stop N in 12 (twelve) minutes
to Aldgate 20mbus to Aldgate on 254 bus route anticipated at bus stop N in 20 (twenty ) minutes
to Aldgate 28mbus to Aldgate on 254 bus route anticipated at bus stop N in 28 (twenty eight) minutes
buses 106, 253, 254, 38, 425, 488, 55, N253, N38, N55
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Stamford Hill, Stoke Newington Or Leyton |
buses 106, 253, 254, 55, N253, N55
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Cambridge Heath |
buses 106, 253, 254, 38, 425, 488, 55, N253, N38, N55