| to Aldgate | 0m |
| to Aldgate | 8m |
| to Aldgate | 16m |
| to Aldgate | 21m |
| to Holloway, Nags Head | 1m |
| to Holloway, Nags Head | 5m |
| to Holloway, Nags Head | 15m |
| to Holloway, Nags Head | 24m |
to Aldgate 0mbus to Aldgate on 254 bus route anticipated at bus stop P in 0 () minutes
to Aldgate 8mbus to Aldgate on 254 bus route anticipated at bus stop P in 8 (eight) minutes
to Aldgate 16mbus to Aldgate on 254 bus route anticipated at bus stop P in 16 (sixteen) minutes
to Aldgate 21mbus to Aldgate on 254 bus route anticipated at bus stop P in 21 (twenty one) minutes
to Holloway, Nags Head 1mbus to Holloway, Nags Head on 254 bus route anticipated at bus stop M in 1 (one) minutes
to Holloway, Nags Head 5mbus to Holloway, Nags Head on 254 bus route anticipated at bus stop M in 5 (five) minutes
to Holloway, Nags Head 15mbus to Holloway, Nags Head on 254 bus route anticipated at bus stop M in 15 (fifteen) minutes
to Holloway, Nags Head 24mbus to Holloway, Nags Head on 254 bus route anticipated at bus stop M in 24 (twenty four) minutes
buses 106, 254, 388, D6, N253
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Hackney |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_446 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_507 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_578 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_718 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_867 |
buses 106, 254, 388, D6, N253
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Liverpool Street, Whitechapel Or Mile End |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_446 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_553 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_718 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_719 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_867 |