| to Hackney Central | 0m |
| to Hackney Central | 5m |
| to Hackney Central | 16m |
| to Hackney Central | 26m |
| to Euston | 1m |
| to Euston | 9m |
| to Euston | 9m |
| to Euston | 13m |
| to Euston | 22m |
to Hackney Central 0mbus to Hackney Central on 253 bus route anticipated at bus stop UD in 0 () minutes
to Hackney Central 5mbus to Hackney Central on 253 bus route anticipated at bus stop UD in 5 (five) minutes
to Hackney Central 16mbus to Hackney Central on 253 bus route anticipated at bus stop UD in 16 (sixteen) minutes
to Hackney Central 26mbus to Hackney Central on 253 bus route anticipated at bus stop UD in 26 (twenty six) minutes
to Euston 1mbus to Euston on 253 bus route anticipated at bus stop UE in 1 (one) minutes
to Euston 9mbus to Euston on 253 bus route anticipated at bus stop UE in 9 (nine) minutes
to Euston 9mbus to Euston on 253 bus route anticipated at bus stop UE in 9 (nine) minutes
to Euston 13mbus to Euston on 253 bus route anticipated at bus stop UE in 13 (thirteen) minutes
to Euston 22mbus to Euston on 253 bus route anticipated at bus stop UE in 22 (twenty two) minutes
buses 253, 254, N253
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Stamford Hill |
buses 253, 254, N253
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Lower Clapton |
buses 253, 254, N253