| to Hackney Central | 4m |
| to Hackney Central | 5m |
| to Hackney Central | 12m |
| to Euston | 5m |
| to Euston | 13m |
| to Euston | 19m |
| to Euston | 21m |
| to Euston | 28m |
to Hackney Central 4mbus to Hackney Central on 253 bus route anticipated at bus stop H in 4 (four) minutes
to Hackney Central 5mbus to Hackney Central on 253 bus route anticipated at bus stop H in 5 (five) minutes
to Hackney Central 12mbus to Hackney Central on 253 bus route anticipated at bus stop H in 12 (twelve) minutes
to Euston 5mbus to Euston on 253 bus route anticipated at bus stop A in 5 (five) minutes
to Euston 13mbus to Euston on 253 bus route anticipated at bus stop A in 13 (thirteen) minutes
to Euston 19mbus to Euston on 253 bus route anticipated at bus stop A in 19 (nineteen) minutes
to Euston 21mbus to Euston on 253 bus route anticipated at bus stop A in 21 (twenty one) minutes
to Euston 28mbus to Euston on 253 bus route anticipated at bus stop A in 28 (twenty eight) minutes
buses 253, 29, N253, N279, N29
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Finsbury Park |
buses 253, 29, N253, N279, N29
| Direction | CompassPoint | SW |
| Direction | Towards | Camden Town |
buses 253, 29, N253, N279, N29