| to Euston | 3m |
| to Euston | 12m |
| to Euston | 21m |
| to Euston | 28m |
| to Hackney Central | 3m |
| to Hackney Central | 13m |
| to Hackney Central | 22m |
| to Hackney Central | 30m |
to Euston 3mbus to Euston on 253 bus route anticipated at bus stop U in 3 (three) minutes
to Euston 12mbus to Euston on 253 bus route anticipated at bus stop U in 12 (twelve) minutes
to Euston 21mbus to Euston on 253 bus route anticipated at bus stop U in 21 (twenty one) minutes
to Euston 28mbus to Euston on 253 bus route anticipated at bus stop U in 28 (twenty eight) minutes
to Hackney Central 3mbus to Hackney Central on 253 bus route anticipated at bus stop V in 3 (three) minutes
to Hackney Central 13mbus to Hackney Central on 253 bus route anticipated at bus stop V in 13 (thirteen) minutes
to Hackney Central 22mbus to Hackney Central on 253 bus route anticipated at bus stop V in 22 (twenty two) minutes
to Hackney Central 30mbus to Hackney Central on 253 bus route anticipated at bus stop V in 30 (thirty ) minutes
buses 106, 253, 254, 38, 55, N253, N38, N55
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Clapton Or Bakers Arms |
buses 106, 253, 254, 55, N253, N55
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Cambridge Heath |
buses 106, 242, 253, 254, 38, 55, N242, N253, N38, N55