| to Hackney Central | 0m |
| to Hackney Central | 6m |
| to Hackney Central | 16m |
| to Hackney Central | 21m |
| to Hackney Central | 25m |
| to Euston | 5m |
| to Euston | 14m |
| to Euston | 19m |
| to Euston | 28m |
to Hackney Central 0mbus to Hackney Central on 253 bus route anticipated at bus stop CP in 0 () minutes
to Hackney Central 6mbus to Hackney Central on 253 bus route anticipated at bus stop CP in 6 (six) minutes
to Hackney Central 16mbus to Hackney Central on 253 bus route anticipated at bus stop CP in 16 (sixteen) minutes
to Hackney Central 21mbus to Hackney Central on 253 bus route anticipated at bus stop CP in 21 (twenty one) minutes
to Hackney Central 25mbus to Hackney Central on 253 bus route anticipated at bus stop CP in 25 (twenty five) minutes
to Euston 5mbus to Euston on 253 bus route anticipated at bus stop CY in 5 (five) minutes
to Euston 14mbus to Euston on 253 bus route anticipated at bus stop CY in 14 (fourteen) minutes
to Euston 19mbus to Euston on 253 bus route anticipated at bus stop CY in 19 (nineteen) minutes
to Euston 28mbus to Euston on 253 bus route anticipated at bus stop CY in 28 (twenty eight) minutes
buses 253, 254, 310, N253
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Upper Clapton |
buses 253, 254, 310, N253
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Manor House |
buses 253, 254, 310, N253