| to Euston | 6m |
| to Euston | 7m |
| to Euston | 10m |
| to Euston | 14m |
| to Euston | 20m |
| to Euston | 29m |
| to Hackney Central | 10m |
| to Hackney Central | 20m |
| to Hackney Central | 29m |
to Euston 6mbus to Euston on 253 bus route anticipated at bus stop P in 6 (six) minutes
to Euston 7mbus to Euston on 253 bus route anticipated at bus stop P in 7 (seven) minutes
to Euston 10mbus to Euston on 253 bus route anticipated at bus stop P in 10 (ten) minutes
to Euston 14mbus to Euston on 253 bus route anticipated at bus stop P in 14 (fourteen) minutes
to Euston 20mbus to Euston on 253 bus route anticipated at bus stop P in 20 (twenty ) minutes
to Euston 29mbus to Euston on 253 bus route anticipated at bus stop P in 29 (twenty nine) minutes
to Hackney Central 10mbus to Hackney Central on 253 bus route anticipated at bus stop A in 10 (ten) minutes
to Hackney Central 20mbus to Hackney Central on 253 bus route anticipated at bus stop A in 20 (twenty ) minutes
to Hackney Central 29mbus to Hackney Central on 253 bus route anticipated at bus stop A in 29 (twenty nine) minutes
buses 106, 253, 254, N253
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Stamford Hill Or Stoke Newington |
buses 106, 253, 254, N253
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Hackney Central |