| to Collier Row | 2m |
| to Collier Row | 9m |
| to Collier Row | 19m |
| to Collier Row | 29m |
| to Hornchurch Town Centre | 2m |
| to Hornchurch Town Centre | 12m |
| to Hornchurch Town Centre | 22m |
| to Hornchurch Town Centre | 29m |
to Collier Row 2mbus to Collier Row on 252 bus route anticipated at bus stop C in 2 (two) minutes
to Collier Row 9mbus to Collier Row on 252 bus route anticipated at bus stop C in 9 (nine) minutes
to Collier Row 19mbus to Collier Row on 252 bus route anticipated at bus stop C in 19 (nineteen) minutes
to Collier Row 29mbus to Collier Row on 252 bus route anticipated at bus stop C in 29 (twenty nine) minutes
to Hornchurch Town Centre 2mbus to Hornchurch Town Centre on 252 bus route anticipated at bus stop L in 2 (two) minutes
to Hornchurch Town Centre 12mbus to Hornchurch Town Centre on 252 bus route anticipated at bus stop L in 12 (twelve) minutes
to Hornchurch Town Centre 22mbus to Hornchurch Town Centre on 252 bus route anticipated at bus stop L in 22 (twenty two) minutes
to Hornchurch Town Centre 29mbus to Hornchurch Town Centre on 252 bus route anticipated at bus stop L in 29 (twenty nine) minutes
buses 252, 652
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Hornchurch |
buses 252, 652
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Elm Park |
buses 252, 652