| to West Croydon | 2m |
| to West Croydon | 11m |
| to West Croydon | 18m |
| to West Croydon | 23m |
| to Brixton | 8m |
| to Brixton | 10m |
| to Brixton | 16m |
| to Brixton | 24m |
to West Croydon 2mbus to West Croydon on 250 bus route anticipated at bus stop C in 2 (two) minutes
to West Croydon 11mbus to West Croydon on 250 bus route anticipated at bus stop C in 11 (eleven) minutes
to West Croydon 18mbus to West Croydon on 250 bus route anticipated at bus stop C in 18 (eighteen) minutes
to West Croydon 23mbus to West Croydon on 250 bus route anticipated at bus stop C in 23 (twenty three) minutes
to Brixton 8mbus to Brixton on 250 bus route anticipated at bus stop D in 8 (eight) minutes
to Brixton 10mbus to Brixton on 250 bus route anticipated at bus stop D in 10 (ten) minutes
to Brixton 16mbus to Brixton on 250 bus route anticipated at bus stop D in 16 (sixteen) minutes
to Brixton 24mbus to Brixton on 250 bus route anticipated at bus stop D in 24 (twenty four) minutes
buses 198, 250, 450, 50, 663, N250
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | West Croydon |
buses 198, 250, 450, 50, 663, N250
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Norbury Or Upper Norwood |