| to Brixton | 3m |
| to Brixton | 9m |
| to Brixton | 19m |
| to Brixton | 23m |
| to West Croydon | 6m |
| to West Croydon | 13m |
| to West Croydon | 22m |
| to West Croydon | 29m |
to Brixton 3mbus to Brixton on 250 bus route anticipated at bus stop T in 3 (three) minutes
to Brixton 9mbus to Brixton on 250 bus route anticipated at bus stop T in 9 (nine) minutes
to Brixton 19mbus to Brixton on 250 bus route anticipated at bus stop T in 19 (nineteen) minutes
to Brixton 23mbus to Brixton on 250 bus route anticipated at bus stop T in 23 (twenty three) minutes
to West Croydon 6mbus to West Croydon on 250 bus route anticipated at bus stop W in 6 (six) minutes
to West Croydon 13mbus to West Croydon on 250 bus route anticipated at bus stop W in 13 (thirteen) minutes
to West Croydon 22mbus to West Croydon on 250 bus route anticipated at bus stop W in 22 (twenty two) minutes
to West Croydon 29mbus to West Croydon on 250 bus route anticipated at bus stop W in 29 (twenty nine) minutes
buses 109, 133, 159, 201, 250, 319, 333, 417, 45, 57, N109, N133, N137, N250
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Crystal Palace, Norbury Or Tooting |
buses 109, 159, 201, 250, 45, N109, N250
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Brixton Or Tulse Hill |
buses 109, 133, 137, 159, 201, 250, 319, 333, 417, 45, 57, N109, N133, N137, N250