| to Brixton | 0m |
| to Brixton | 6m |
| to Brixton | 8m |
| to Brixton | 15m |
| to Brixton | 20m |
| to Brixton | 28m |
| to West Croydon | 3m |
| to West Croydon | 19m |
to Brixton 0mbus to Brixton on 250 bus route anticipated at bus stop CM in 0 () minutes
to Brixton 6mbus to Brixton on 250 bus route anticipated at bus stop CM in 6 (six) minutes
to Brixton 8mbus to Brixton on 250 bus route anticipated at bus stop CM in 8 (eight) minutes
to Brixton 15mbus to Brixton on 250 bus route anticipated at bus stop CM in 15 (fifteen) minutes
to Brixton 20mbus to Brixton on 250 bus route anticipated at bus stop CM in 20 (twenty ) minutes
to Brixton 28mbus to Brixton on 250 bus route anticipated at bus stop CM in 28 (twenty eight) minutes
to West Croydon 3mbus to West Croydon on 250 bus route anticipated at bus stop CH in 3 (three) minutes
to West Croydon 19mbus to West Croydon on 250 bus route anticipated at bus stop CH in 19 (nineteen) minutes
buses 109, 250, 255, 50, G1, N109, N250
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Streatham Hill Or Tooting |
buses 109, 250, 255, 50, G1, N109, N250
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Pollards Hill Or Thornton Heath |
buses 109, 250, 255, 50, G1, N109, N250