| to West Croydon | 3m |
| to West Croydon | 11m |
| to Brixton | 12m |
| to Brixton | 15m |
| to West Croydon | 17m |
| to Brixton | 20m |
| to Brixton | 28m |
| to West Croydon | 29m |
to West Croydon 3mbus to West Croydon on 250 bus route anticipated at bus stop in 3 (three) minutes
to West Croydon 11mbus to West Croydon on 250 bus route anticipated at bus stop in 11 (eleven) minutes
to Brixton 12mbus to Brixton on 250 bus route anticipated at bus stop in 12 (twelve) minutes
to Brixton 15mbus to Brixton on 250 bus route anticipated at bus stop in 15 (fifteen) minutes
to West Croydon 17mbus to West Croydon on 250 bus route anticipated at bus stop in 17 (seventeen) minutes
to Brixton 20mbus to Brixton on 250 bus route anticipated at bus stop in 20 (twenty ) minutes
to Brixton 28mbus to Brixton on 250 bus route anticipated at bus stop in 28 (twenty eight) minutes
to West Croydon 29mbus to West Croydon on 250 bus route anticipated at bus stop in 29 (twenty nine) minutes
buses 250, N250
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Norbury |
buses 250, N250
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | West Croydon |
buses 250, N250